Pro mnohé se jedná o zcela běžnou záležitost. Někteří si dnes už neumí představit, že by se vrátila doba bez internetu. Internet i počítačová gramotnost je dnes součástí života každého jedince. Doba pokročila vpřed i v tomto směru. Čím dál více i seniorů ovládá bez problému počítač a umí se orientovat na internetu. Dnes zkrátka surfují mladší i starší ročníky.

email
 
Nahlédnutí do historie
 
První vize počítačové sítě byla zmíněna v jedné z povídek již v roce 1946. Nicméně v roce 1958 došlo k založení jisté agentury, která se zabývala řešením krátkodobých projektů v menším týmu. Až v roce 1969 byla zprovozněna síť se čtyřmi uzly, jenž znázorňovaly univerzitní počítače v různých částech USA. Síť byla decentralizovaná, tj. neměla lehce zničitelné centrum a používala pro přenos dat přepojování paketů, tj. putování dat v síti po malých samostatných částech, která jsou směrována do cíle jednotlivými uzly sítě.
 
Proč zvolit výhodnou službu v rámci připojení?
 
Internet Praha 7 zabývající se komplexní dodávkou internetu z různých úhlů a zejména potřeb zákazníků. Kvalitní a trvalé připojení k internetu nejen pro městskou část 7 v rámci hlavního města. Prioritou je spokojený zákazník. Garance spolehlivého připojení 24 hodin denně a 365 dní v roce.
 
Pro maximální spokojenost klientely je sázkou na jistotu internet Praha 7, který je dostatečně rychlý a velice spolehlivý. Samozřejmostí je stoprocentní pokrytí Prahy 7. Předností je mnohostranné využití nejen v rámci domácností, ale zejména co se týče firem a rozsáhlých komplexů.

sítě
 
Efektivní bezdrátové připojení
 
Pro majitelé menších firem, hotelových řetězců, restauračních zařízení či rozsáhlých komplexů je nabídka výstavby sítí uvnitř budov. Pro jakýkoliv objekt je možno navrhnout a zároveň i zrealizovat strukturovou kabeláž i výstavbu WiFi sítě, která umožní bezdrátový přístup k internetu pro notebooky a to kdekoli v rámci celé budovy.