Nádherné šperky

Nádherné šperky se dají jistě najít na celém světě, ovšem ty z české zlatnické dílny mají zcela unikátní vzhled, moderní provedení a nádhernou přírodní tématiku. Jejich autorka se zaměřuje na motivy moře, pláží či tropických oblastí. A najde si tu své každý, ať už má být šperk pro mladou slečnu nebo pro dámu v nejlepších letech.

Ruční práce je vždy velmi ceněna, protože má speciální vzhled a kouzlo. Pokud žena dostane šperk, který je zaručený originál a nemůže ho mít žádná jiná, pak je to teprve ten pravý klenot. České designové šperky budou tím pravým dárkem.

Originál je jen jeden

Unikátním motivem je například kolibřík, který je na stříbrném lůžku a pokryt barevnými šupinkami, které působí zcela úchvatně. Lesklé kousky poutají pozornost a každý mix barev k sobě krásně ladí. Řetízek k tomuto přívěšku je také stříbrný, a zmíněné barevné šupinky, které představují drobná peříčka, jsou vyrobena z recyklovaného plastu, který autorka ručně barví.

krásné barvy

V nabídce ovšem nenajdete jen unikátní kolibříky v podobě přívěšku, k dispozici jsou také krásné brože nebo také prsteny.

Vyberte například prsten s perlou a mořskými motivy. Právě ten působí velmi uklidňujícím dojmem a rozproudí vzpomínky na krásná místa, která jste navštívili. Motivy mušlí jsou skutečně unikátní a do detailu propracované. Šperky, které jsou přímo z přírodního zdroje, jsou velmi křehké a často se poničí – i proto je stříbrný unikát skvělou volbou.

přírodní motivy

Kromě prstenů jsou v nabídce také náhrdelníky, které se skvěle hodí k dalším kouskům, a můžete si tak vytvořit dárkovou sadu.  Nakombinujte si do setu náušnice, náhrdelník, brož a náramek nebo krásný přívěšek s řetízkem, protože takové produkty jsou skutečně do srdce.

Zcela speciální kategorií jsou snubní prsteny – pokud chcete mít něco skutečně jedinečného, jste na té správné adrese. Užijte si svůj den D a následně celý život se šperkem, který o vás něco vypovídá.