Stavba domu není žádná legrace. Kromě sehnání pozemku, vyřízení stavebního povolení a vyřízení financování je potřeba zajišťovat si pravidelně materiál, a hlavně vědět jak na to. Právě stavební práce jsou častým kamenem úrazu u lidí, kteří by si dům postavit chtěli, ale netroufnou si na to, protože nemají zkušenosti. Pro tyto případy je tady naše stavební firma, která vám postaví bungalov podle vlastního typizovaného projektu.

stavba domu

Stavíme dřevostavby v Praze enerdomy.cz a nejen tam. Naše domy najdete téměř po celé republice. Důvodem je vysoká kvalita materiálů i stavby a především naše solidní jednání. Dbáme na to, abychom dodržovali smluvené termíny dodání hotového domu. Stavíme zděné domy i dřevostavby, které jsou jednodušší na výstavbu, a proto je jejich dodání zpravidla dřívější.
U obou typů našich domů garantujeme vysokou kvalitu a moderní technologie, díky kterým jde o pasivnější domy, které jsou méně náročné na provoz.

Pomůžeme vám získat povolení
Nemáte rádi jednání s úřady a byli byste nejradši, kdyby vám stavební firma všechno vyřídila? U nás je to možné. Nabídneme vám několik projektů, ze kterých si vyberete ten svůj a následně vás rádi zastoupíme ve stavebním řízení. Na základě získaného povolení můžeme začít stavět a za pár měsíců už budete sedět ve svém novém domově. Naše domy mají všechno co je třeba ke komfortnímu bydlení, a chybí jim jen kuchyňská linka. Je to z důvodu toho, že každý klient chce linku podle sebe, a tak je jednodušší toto ponechat individuálnímu posouzení a objednávce.

moderní bungalov

Domy stavíme na klíč – takže si vyberete některý z našich projektů a my vám ve sjednaném termínu dodáme klíče od kompletně hotového domu. Nemusíte nic dělat a dům vám postavíme od základů až po střechu. Vyberte si některý z našich hotovy projektů, kde najdete nejmodernější bungalovy, které jsou tak oblíbené.