Šli jste do banky s žádostí o úvěr, ale okamžitě vás zamítli? Důvodů mohlo být hned několik – malé příjmy, neschopnost prokázat své příjmy, zápisy v registrech dlužníků a tak dále. Banky jsou opravdu přísné a jen málokdo, kdo je ve špatné finanční situaci, https://www.czechency.org/slovnik/KOMUNIKA%25C4%258CN%25C3%258D%2520SITUACE obdrží úvěr. Naštěstí dnes existuje mnohem více způsobů, jak přijít k potřebným penězům. Nejoblíbenější variantou jsou nebankovní společnosti, které jsou dnes již zcela spolehlivé, a které jsou aktuálně těmi nejobávanějšími konkurenty bank. Z jakého důvodu?

modrá karta

Výhody, jež vás přesvědčí

Americká hypotéka, respektive produkt nebankovních společností, disponuje spoustou výhod, které vás přesvědčí o tom, že se jedná o produkt vhodný přímo pro vás. Nejatraktivnější výhodou je bezesporu to, že tento produkt je určený naprosto všem – i zadluženým, lidem v exekuci, lidem bez stálého zaměstnání. Musíte splňovat pouze jednu jedinou podmínku, která se týká ručení. Musíte být schopni zaručit se vlastním domem, což dnes také však už nebývá žádným problémem. Pokud nemáte dům, může se jednat klidně i jen o byt, pozemek nebo třeba chalupu. Možností je opravdu spousta, díky čemuž je tento finanční produkt vhodný skutečně pro každého.

nové propisky

Získejte peníze do několika dní

Další předností americké hypotéky je rychlost jejího vyřízení. Zapomeňte na nekonečné obíhání bank, neustálé dokládání nejrůznějších dokumentů, složité vyjednávání, a tak podobně. S nebankovní společností budete hotovy za pár pracovních dní, a to se vším všudy. Pokud máte o úvěr opravdu zájem, tak postupujte podle následujících instrukcí:

  • Kontaktujte vámi zvolenou nebankovní společnost skrze online formulář
  • Zašlete fotky nemovitosti, kterou budete ručit, a to podle předem daných pokynů
  • Vyčkejte na kontaktování manažerem, který s vámi vše dopodrobna probere a vše vám vyjasní
  • Podepište smlouvu na pobočce nebo nechejte dojet manažera k vám domů
  • Užívejte si peněz!