Výhodou současné doby je skutečnost, že náš životní standard je v porovnání s našimi rodiči či prarodiči podstatně vyšší, díky čemuž můžete investovat do věcí, které se jeví jako poměrně zbytné.

Každopádně nejsou rozhodně bezvýznamné. Například se to týká společných aktivit. Samozřejmě najdeme celou řadu aktivit, které nestojí ani korunu. Ale čas od času není na škodu si užít něco opravdu originálního a to i za cenu, že to něco stojí. 
malá pistolka


Určitě každý z Vás ví, co je to paintball. Jedná se o aktivitu, jejímž cílem je vyřazení protivníka zasažením kuličky s barvou vystřelené z paintballové zbraně. Tato hra je nepochybně zábavná, ale musíte mít speciální oblečení a někdy i může docházet k mírným zraněním v podobě modřin. To může poměrně hodně lidí odrazovat. Proto nabízíme podstatně bezpečnější a komfortnější alternativu, kterou představuje laser game, při kterých se využívá laserových zbraní. Jedná se opravu o skvělou zábavu pro celou rodinu. A to nemyslíme jen máma, táta a děti, ale rozhodně stojí za to přizvat i vzdálenější rodinu. Za tu legraci to rozhodně bude stát, tomu věřte.

 ruční zbraň


Zábava nejen pro rodinu


Ovšem rozhodně se nemusí jednat jen o zábavu pro rodinu. Určitě na takovou akci můžete vyrazit společně s partou přátel.

Velmi často jsou na tuto akci zvaní také pracovní týmy a hra je pak pojata jako teambulding. V tomto případě už nejde jen o to, aby se utužovali vztahy, ale také o to, aby se tým naučil spolupracovat, delegovat povinnosti, pracovat týmově, zvažovat řešení. Formou hry si tak vlastně lidé nacvičují kompetence, které jsou pro výkon povolání vlastně velmi důležité.

Laser game přitom nejsou až takovou novinkou. Historie sahá až do roku 1978, kdy byla uvedena na trh hračka Star Trek Electronic. V České republice vznikla první laser aréna v Praze v devadesátých letech, ale dnes už neexistuje. První laser aréna v tom moderním slova smyslu byla realizována v roce 2007 ve Zlíně.

V České republice se nejedná o sportovní aktivitu, ale o ryze volnočasovou aktivitu, která se praktikuje na komerční bázi a z toho důvodu u nás neexistuje žádná asociace, která by jednotlivé arény sdružovala.