Získá si vás kredenc starý, precizně renovovaný, nebo nově zhotovený s rustikálním rázem? Naše poklady jsou vyrobeny srdcem a s citem pro doby minulé. Dokonale slouží v našem každodenním životě. Nesou v sobě odkaz pro všechny doby budoucí. Nadchneme se pro starší domy, kde se snažíme dekorovat interiér citlivě. Žijeme v nových moderních bytech, či vilách, které zařizujeme spíše minimalisticky. Druhým domovem je pro nás rodinná chata, nebo chalupa. Byť jsou naše obydlí různorodá, ve všech bude král nábytku kredenc https://svetpokladu.cz/product-category/malovany-barveny-nabytek/kredence-a-potravinky-malovany-nabytek/.

plný kredenc

  • Kredence ze světa pokladů- https://svetpokladu.cz/styles/kredence-a-potravinky/ jsou vyrobeny z poctivých, kvalitních materiálů, především z voňavého smrkového dřeva.
  • Pro jejich zhotovení je využito úctyhodného truhlářského řemesla a tradičních technologických postupů.
  • Povrch mnohých kredenců zdobí pestrá, dekorativní ruční výmalba.
  • Zakonzervovány jsou dle ověřených postupů, nechť vydrží po staletí stejně, jak kredence našich babiček.
  • Jsme ryze česká výroba.

starý kredenc

V nitru tohoto nepostradatelného kousku nábytku najdete mnoho místa pro uschování čehokoliv. Pokud jste hrdými majiteli sbírky starých talířů, nebo porcelánových sošek můžete je vystavit do prosklené vitrínky. Neobejde se vaše vaření bez objemných hrnců, nebo více menších kuchyňských spotřebičů? K jejich uložení dokonale poslouží prostorné spodní skříňky. Menší šuplátka jsou nezbytná k ukrytí důležitých drobností. Jste zvyklí nakupovat do zásoby trvanlivé potraviny, nebo si rádi vychutnáte křupavé pečivo? Vhodně skladovat obživu bývá někdy problém. Skvěle ho však vyřeší potravinová skříňka s příznačným názvem chlebovka, kterou také můžete nalézt v sekci kredence. Inspirací pro zhotovení replik skříněk nám bylo 19. století. Naši předci dobře věděli, jak udržet potraviny, co nejdéle čerstvé. Stačilo vsadit praktický prvek, a to kruhové perforované větrání sloužící k lepší cirkulaci vzduchu. Preferujete jednoduchost, či honosnost? Bílý, modrý, ručně malovaný, nebo ze surového dřeva pouze nalakovaný? Svět pokladů naskýtá mnoho druhů a typů originálního nábytku, kdy každý kousek má na to, stát se opravdovým rodinným pokladem.