Máte jako rodiče po krk vašich dětí, jak pořád sedí u počítače či u mobilu a hrají akční hry? Navrhněte jim, co takhle, kdyby si s vámi nebo se svými přáteli šli zahrát jednu takovou bojovou, střílecí hru na živo, kdy oni sami by byli vlastním panáčkem ve hře a nemuseli nikoho ovládat, ale zažili by si to sami na svoji kůži. Tohle bude jistě velice přesvědčivý argument. Nejen, že to bude hlavně změna, ale děti se začnou i hýbat, zvednou se od počítače a zkusí si zažít netradiční zážitky.

DSC8052

Uspořádejte narozeninovou párty, teambuilding nebo jenom tak pro zkrácení víkendu, kdy chcete vymyslet se skupinkou přátel něco speciálního. Je to jednoduše všechno jen a jen čistě na všem osobním rozhodnutí, ale představte si, jak by mohly být vaše děti z toho nadšení a budou vás za to ještě více milovat a uděláte jim radost, protože klasické oslavy narozeninové v nějakém podniku či doma jsou ohrané, nemyslíte? Díky laser game Praha určitě neztratíte naději na to, aby se vaše děti zvedly ze židle a začaly něco dělat. Naděje umírá vždy poslední.

skupina-mensi(1)

Typy her

Typy se konkrétně rozdělují dle toho, jestli jste začátečník nebo pokročilý. Vy sami si vyberete konkrétní hru, kdy vám odborně poradíme, co by bylo pro vás rozhodně to nejlepší právě v danou chvíli, v závislosti na počtu lidí a tak dále. Máme zde typy her s názvy kletba, což je, varianta právě pro ty zkušenější hráče, potom challenge, team death match, zombies, základny a podobně. Určitě budete i vy sami překvapení, jak tohle všechno je zábavné, a co všechno můžete za nejrůznější hry vyzkoušet, je to jistě zajímavé.

Arény
Máme dvě krásné arény, které pro vás budou mít vždy otevřené dveře, protože jsou obě dvě připravení na to, abyste tam vlítli a zahráli si. Jednaje v moderním duchu – labyrint a druhá zase spíše v tom dobrodružným, starodávným – aztécké ruiny.