K čemu je bytový architekt https://evalofa.com/? To je otázka, kterou si klade nejeden z vás. Přitom se jedná o velmi užitečné povolání, které v běžném životě může ocenit řada z vás! Pokud v tom stále tápete, řekneme vám hned několik důvodů, proč byste si během rekonstrukce domu, či bytu, měli bytového architekta najmout i vy – a věřte, že se nejedná pouze o vyhozené peníze, za to vám ručíme!

moderní ložnice

Prvním důvodem, proč si najmout tohoto profesionále je fakt, že zkrátka rozumí prostoru. Nevíte, jaké dispoziční rozložení místností bude nejlepší? Nevíte, jak místnost správně nasvětlit, nebo jak umísti nábytek tak, aby nikde nepřekážel a přitom vypadal hezky? Není problém! Bytový architekt vám se vším mile rád pomůže.

V první fázi si váš byt naměří a sestaví nákres. Následně začne místnosti upravovat tak, aby byl dispozičně co nejlépe řešený. Přitom všem však bere ohled i na nosné stěny a další technické parametry. Zkrátka, nemusíte si vy sami lámat hlavu s tím, jak by to bylo nejlepší udělat. Bytový architekt vám přímo naservíruje tu nejlepší možnou variantu a na vás pak už bude jen odsouhlasení celého projektu.

moderní pokoj

Nicméně kromě bytových úprav se vám toto povolání bude hodit i během vybavování interiéru. Bytoví architekti mají výborný přehled o současném trhu a o sortimentu, který je v současné době k dostání. Nejenže tak dobře ví, kde koupit to správné vybavení, které bude odpovídat přesně vašemu vkusu, ale dokonce i ví, kde ho koupit za tu nejlepší cenu. Nehledě na to, že má množstevní slevy v řadě obchodů. Celá rekonstrukce vás tak ve finále může vyjít ještě levněji, než kdybyste se do ní pustili svépomocí.

Samozřejmostí je taktéž slazení všech detailů v interiéru tak, aby váš domov působil útulně a příjemně. Zkrátka, vše do posledního puntíku bude perfektně ladit – polštáře, stěny, nábytek a dokonce i závěsy.