Víte, jak to udělat, abyste měli doma více místa? Abyste si zajistili dostatek úložného prostoru na všechny vaše věci? Aby to u vás bylo ještě krásnější? Na to vše vám postačí jedna jediná odpověď – pořiďte si skříně na míru Sten-skrine!

Nábytek na míru je velice praktickým, elegantním, a přitom velice jednoduchým řešením, jak to udělat, abyste doma nemuseli zakopávat ani o své věci, ani o nábytek samotný. I v tom nejmenším bytě vám zajistí dostatek místa. A pokud máte náhodou pocit, že kusy nábytku na zakázku jsou příliš veliké a k vám domů se rozhodně nevejdou, protože máte malý byt, anebo už zkrátka nemáte nábytek kam dávat, tak se mýlíte.

construction-4149382_640

Jeden takový kousek vydá za několik obyčejných. A toho je třeba využít. Vždyť není žádoucí, aby vám v bytě přibývaly další a další kusy nábytku. Raději si kupte jeden pořádný, a několik jiných pošlete z domu pryč. Pořádná vestavěná skříň hravě pojme všechno, co bude potřeba, a vám se v interiéru bude konečně dobře dýchat. A když bude prostornější, světlejší a vzdušnější, tak bude rozhodně mnohem lépe vypadat.

Vlastně to, jak bude vypadat, záleží jen na vás. A platí to jak o jeho vnějším vzhledu, tak o vnitřních prostorách a jejich členění. Záleží jen na vás, jaký úložný systém vám nejvíce vyhovuje, zda jsou to police, tyče, šuplíky, anebo něco jiného.

drill-2937303_640

Pokud jde o materiál, máte opravdu z čeho vybírat. Na trhu jsou desítky krásných a kvalitních materiálů, které pro svůj domov můžete zvolit. Velice módní jsou v současnosti originální potisky na sklo, starou dobrou klasikou je dřevo, ale přednost můžete dát klidně i dvířkám ve vysokém lesku, anebo něčemu jinému.

Proto, abyste si mohli být na sto procent jistí, že výsledek bude plně odpovídat vašim představám, je zde precizní 3D návrh v přesně zaměřeném prostoru, takže svou skříň budete moci posoudit ještě dříve, než se u vás doma objeví.