Jak probíhá vyřizování úvěru? Je to složité a zdlouhavé? Teď vás určitě potěšíme, protože celé vyřízení je snadné a velice rychlé. Stačí vyplnit náš online dotazník, odeslat žádost a my se vašim případem okamžitě budeme zabývat. V blízké době dostanete náš návrh, jak vyřešit vaší finanční situaci. Navrhnuté řešení ještě nemusí být konečné a jedná se o předběžný návrh, který můžeme upravit ještě dle vašich potřeb.
šest domků a tři mince.jpg
Možné je také expresní domluvení celé záležitosti. Expresní čerpání peněz znamená, že peníze budete mít do 24 hodin od podpisu všech potřebných podkladů. Vše s vámi probere náš pracovník. Peníze tak získáte rychle a velice snadno. Splácet můžete až 30 let a nízká splátka je zaručena. Získejte peníze bez zbytečného zdlouhavého papírování. Vše probíhá pomocí internetu. Nakonec si s vámi domluví schůzku náš pracovník a je to! Dostanete peníze, které můžete použít na cokoliv!

Zaměřujeme se na podnikatelské a spotřebitelské úvěry

Nebankovní hypotéky jsou vhodné pro každého, kdo potřebuje peníze získat snadno a rychle. Často se nízké úrokové sazby pohybují v rozmezí, jaké by vám nabídli také v bance. Od toho se odvozuje i velice nízká měsíční splátka, kterou můžete splácet až po dobu 30 let. Získáte až 70% z hodnoty nemovitosti. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí – do zástavy můžete dát byt, dům, pozemek, budovu, objekt, halu či cokoliv dalšího.
Ø Nevadí nízký nebo příliš vysoký věk.
Ø Nezkoumáme registry dlužníků, proto u nás dostane úvěr každý.
Ø U podnikatelů nevadí ani nízké daňové přiznání.
Ø Nemusíte dokazovat příjmy.
Ø Návrh řešení je zdarma.
Ø Předem neplatíte žádné poplatky.
Ø Až 70% z hodnoty nemovitosti.
Ø Splatit úvěr můžete předčasně bez sankcí.
Ø Máte exekuci? Nebojte se, vše vyřešíme.
dům na dlani.png
Hypotéky poskytujeme od 3% p.a. pro klienty, kteří nemají žádný záznam v registru dlužníků. Do této úrokové sazby, která je opravdu velice nízká, spadají také ti klienti, kteří mají drobný záznam v registru. Vše se dá také vyřešit spoludlužníkem, abyste získali tuto výhodnou úrokovou sazbu. Pro ostatní je zde úrok od 6% p.a.