Děti jsou pro maminky často tím, co si samy nezažily jako děti. Móda pro děti je velký obchod a tím pádem z toho mají radost i prodejci. Jsou ale i věci, které využijete i více, než módní kousek od světového návrháře. I tak ale věci pro děti vypadají jinak, než vypadaly v historii.
kostkované oblečení
1.      Souprava do deště
Když naše dcera začala chodit, byl zrovna začátek zimy. Na jaře už byla zdatným chodcem a dodnes si pamatuju, jak se sousedka podivovala, když viděla malou v soupravě do deště a gumáčcích. Je to totiž super věc! Nejen že dítko nepromokne a neprochladne ale také tuto soupravu prostě zvenku omyjete hadříkem a máte hotovo… Vyperete třeba jednou za týden a budete mít klid.
2.      Jarní kabátek
Malé holčičky potřebují mít v šatníku i krásný kousek jakým je barevný kabátek, který z nich udělá krásnou slečnu. Ideální je pořídit kabátek na teplejší dny, ze slabé teplákovky a na chladnější dny nechat neprofouknutelnou bundičku. Kabátek zkombinujete jak ke kalhotám, tak k sukni či šatům. Kabátek může mít v šatníku i chlapec, nejen že vypadají pěkně, jsou také velice pohodlné a praktické.
3.      Šaty a sukně
Možná si klepete na čelo, jak jsou tyto věci nepraktické ale pro holčičky, které již chodí, jsou určitě vhodné. Budou si připadat jako princezny, a v dospělosti si nebudou léčit své mindráky na svých budoucích dětech.
dětská trika
4.      Pro chlapečky
Chlapeček by měl mít v šatníku pořádnou mikinu a hlavně moderní tepláčky, třeba s maskáčovým vzorem. Ten je teď ohromě in. Potřeba budou i krásné trička, které rozhodně nemusí být zdobené dětskými obrázky.
5.      Boty
Botičky jsou velice diskutovaným tématem především kvůli tomu, že se v současné době hodně propaguje takzvané barefoot. Na jaro budete potřebovat celoroční botičky, nějaké lehké plátěnky a také gumáčky, do deštivého počasí. Myslete na to, že dětská noha roste strašně rychle a tím pádem si musíte hlídat, zda boty ještě dítěti sedí.